Наталія Цимбалюк

Kursangebote
Коментарі

<< назад

O

Професор Микола Андрійович Стороженко,

керівник майстерні живопису та храмової культури, Національна Академія образотворчого мистецтва та архітектури, м. Київ, Дійсний член Академії мистецтв України

O

Доктор мистецтвознавства Карлхайнц В. Копанскі, Німеччина

O

Хельмут Бурмайстер,

директор музею м.Хофкайсмар, Німеччина

O


O

"Пульс всесвіту в душі.

Природа не обходить тих, хто має здатність здійснити її передбачення. Кожній особистості надана можливість вчути в своєму серцю Божий Дар. Наталку Цимбалюк природа щиро обласкала чудом- інструментом- талантом чути Буття душею. Тільки душа має ключ коду краси.Наявність таланту- імпульсу всесвіту- спонукає світ єства художника до освоєння таїнств образотворчих знань. Наталка прошла школу езотеризму знань форми, виробила волю до організації пластичного простору, паралельного реальнсті красою. В особистості є пульс- тому і є особистість. Нація людство стає збагаченими особистостями як небо літньої пори сяє зорями.(…)

Наталка талановита (...) художниця опанувала філософськи постулати, пройшла школу матеріалів, методики і техніки (ремесла) і через свою волю здійснить своє причастя до творчої радості в свободі творчого злету, птахом в небі."

Професор Микола Андрійович Стороженко,

керівник майстерні живопису та храмової культури, Національна Академія образотворчого мистецтва та архітектури, м. Київ, Дійсний член Академії мистецтв України

Каталог: “Живопис та скло”, із серії «Протилежності», музей скла, м. Імменхаузен

O


O

"Традиція та сучасність

Для Наталії Цимбалюк іконопис є більше, ніж питання ремісничої майстерності. Вже ті відчуття, які вона дитиною одержала від зображень святих християнсько-православної церкви в оселі своїх бабусі та дідуся,  мали на неї вплив і в подальшому. Під час її багаторічної художньої освіти в Києві, історичній колисці російського іконопису, та під час практики в Ермітажі в Санкт-Петербургу, вона вивчала багатовікову традицію іконопису з її початків в теорії та в практиці. З часу її диплому як живописця в 1999 році, її сучасні ікони орієнтовані, відповідаючи точним правилам - формально та за змістом, на історичні зразки. І як раніше монахи, так і вона готується концентровано до тривалої  духовної роботи, щоб досягти внутрішнього поєднання між твором та образом. Для неї, проживаючої з 1998 року в Північному Хессені,  ікони є не тільки релігіозними культовими об’єктами, але й сучасними творами мистецтва і таким чином має можливістю себе проявити та і надалі розвивати свій талант.

Виставлені роботи наочно показують, як Наталія Цимбалюк в цьому напруженому полі традиції та інновації, переказує норми, які інтерпретовані по-новому, індивідуально."

Доктор мистецтвознавства Карлхайнц В. Копанскі, Німеччина

O

"Божественні твори- сучасні ікони Наталії Метьє- Цимбалюк", мистецька зона Вінтерсхалль, м. Кассель

O


O

"Я бачив вже багато митців у наших приміщеннях, але тільки деякі- і це пояснює мою перевагу- які так талановиті, так різнобічні в своїй творчості. Вона (Наталія Цимбалюк-Авт.) малює все, що можна собі уявити-з легкостю і без втоми, це мені подобається.(...) Кожний з її творів має індивідуальний характер."

Хельмут Бурмайстер, директор музею м.Хофкайсмар, Німеччина

ExtraTip (19.09.2004)

O

<< назад

O